facebook - Maja Borowicz Instagram - Maja Borowicz

W tym roku, 3 z moich obrazów: “Kruchość istnienia”, “Cień przyszłości” i “Ślad przeszłości” zajęły I miejsce w międzynarodowym konkursie Artavita. Dzięki temu, miałam przyjemność uczestniczyć w jedynym w swoim rodzaju artystycznym wydarzeniu Art Miami Week.

W ciągu kilku dni, między 4 a 10 grudnia, w Miami (USA) można było zwiedzić kilkanaście wystaw sztuki typu Expo i kilkadziesiąt wystaw towarzyszących! To ogromne wydarzenie ściąga corocznie do Miami kilkaset tysięcy zwiedzających oraz galerie i artystów z całego świata.

Moje 3 nagrodzone obrazy można było podziwiać w przestrzeni Galerii Artavita podczas Spectrum Miami w dniach 5-9 grudnia 2018. Już pierwszy wieczór  “Opening Night Preview” zaskoczył  ilością zwiedzających!

Ogromnym wsparciem okazał się Polski Konsulat Honorowy i Lady Blanka Rosenstiel oraz nieocenione zaangażowanie Maggie Sadowska – Mega Luxe Homes,

Bez tych osób i instytucji,  nie byłoby następnego sukcesu moich obrazów, które zostały nagrodzone tytułem “The Best Arts of show” całego Spectrum Miami! Jury  musiało wybierać spośród ponad 100 artystów i 4000 prac prezentowanych podczas wystawy.

Tym samym moje obrazy zostały podwójnie wyróżnione – nagrodą główna Galerii Artavita oraz Spectrum Miami 2018.

Copyright © Maja Borowicz